22 mar 2019
23 mar 2019
  1. Jelenia Struga
  2. Biznes
  3. Atrakcje dodatkowe - Eventy

Atrakcje Dodatkowe Eventy

Wieczorem…

Warsztaty improwizacji „Whos line is it anyway” – warsztaty z zakresu technik improwizacji poprowadzone w formie świetnej zabawy. Zajęcia polegają na wykonywaniu zabawnych ćwiczeń grupowych i gier, które znacznie wpływają na kreatywność, efektywną pracę w grupie, refleks oraz pozytywne nastawienie wobec współuczestnika scenki. Warsztaty prowadzą profesjonalni trenerzy improwizacji z wieloletnim doświadczeniem. Finałem zajęć będzie wieczorny występ podczas, którego profesjonalni aktorzy i uczestnicy spotkają się na jednej scenie by wspólnie stworzyć fantastyczne show. (atrakcja dzienna z z wieczornym show, opcjonalnie sam wieczorny występ).

„W jedną noc dookoła świata” - jedyna w swoim rodzaju i pełna wysokich lotów atrakcji impreza podczas, której udamy się w podróż dookoła świata. Podczas tej niezwykłej nocy miejsce spotkania zmieni się w ogromny, taneczny samolot, a w rolę jego pasażerów wcielą się uczestnicy zabawy. Nad całością lotu i dobrej zabawy czuwać będzie oczywiście doświadczony pilot oraz jego sprawdzona załoga. Podczas imprezy w lotniczym klimacie na pasażerów czekać będzie moc atrakcji. Udamy się w podróż dookoła świata, a podczas międzylądowań w ciekawych miejscach, czekać będą tematyczne konkursy i zabawy. Obsługa pokładowa zadba o napoje i posiłki dla pasażerów, a przede wszystkim o dobrą zabawę. Wystarczy okazać bilet przy wejściu na pokład i udać się w lot życia!

„Fast and Furious Party” - pełna emocji impreza w klimacie motoryzacyjnym. Podczas tego wieczoru z pewnością nikt nie będzie narzekał na brak atrakcji. Każdy z uczestników imprezy będzie miał okazję by spróbować swych sił podczas wyścigów na symulatorach rajdowych, wziąć udział w konkursach i zabawach, zrobić sobie zdjęcie na rajdowej ściance fotograficznej, czy też zabawić się podczas rajdowego pokazu mody. A całość dopełnią świetne dekoracje i impreza taneczna z dj’em.

„Thriller Night - jeżeli mają Państwo dosyć standardowych imprez proponujemy zabawę w niesamowitej scenerii i oprawie, pełnej tajemnicy, upiorów i wszelkiego rodzaju straszydeł, a zarazem pełnej śmiechu i różnego rodzaju atrakcji. Impreza „Thriller Night” to wieczór utrzymany w konwencji piosenki „Thriller” Michael Jacksona, która jest motywem przewodnim zabawy. Podczas tej niezwykłej nocy nie zabraknie dobrej muzyki i klimatycznej oprawy. Nad całością zabawy czuwać będą nasi animatorzy, którzy zadbają o to, by wszyscy świetnie się bawili. Główną atrakcję wieczoru stanowi pokaz taneczny w wykonaniu ekipy z zaświatów, która zatańczy do znanego utworu „Thriller” Micheala Jacksona. Po pokazie tancerze zaproszą wszystkich chętnych na lekcję tańca by wspólnie z gośćmi zatańczyć kultowy taniec upiorów.

Fluo Party - Zapraszamy Państwa na niezwykłą imprezę, gdzie będą królować światła UV i wszystko będzie fluorescencyjne. Drinki będziemy podawać ze świecącymi słomkami, a wszędzie będzie pełno fluorescencyjnych dekoracji. Każdy Gość dostanie na wejściu fluo gadżety, a to będzie tylko początek. Bo w dalszej części szalonej fluo imprezy będzie jeszcze lepiej i będzie na Was czekać szereg atrakcji i niespodzianek. To będzie niezapomniana noc!

Złote czasy PRL-u - impreza wieczorna, w trakcie której za pomocą wehikułu czasu przeniesiemy się do czasów panowania ustroju socjalistycznego. Towarzyszki oraz Towarzysze przybyli na Walny Zajazd PZPR otrzymają przy wejściu legitymację członkowską oraz kartki na alkohol. Po przybyciu wszystkich zaproszonych zostanie wybrane Prezydium Partii, które poprowadzi uroczystą przysięgę wierności partii. Po przysiędze wszyscy dostaną czerwone chusty oraz krawaty. Następnie pojawi się Towarzysz Gierek, który swym płomiennym przemówieniem poniesie wszystkich zgromadzonych i swoich legendarnym pytaniem „Pomożecie?” rozpocznie zjazd. W tym momencie impreza nabierze dużo bardziej nieformalnego charakteru.   

      

„Mega Teleturniej” - to świetną zabawa i niecodzienna okazja do integracji zespołu w formie teleturnieju. Uczestnicy zabawy będą mieli możliwość sprawdzenia się w teleturniejach wzorowanych na dobrze znanych programach, jak np. „Kocham Cię Polsko”, „Kalambury” czy też „Jaka to melodia”. Zawodnicy będą odpowiadać na śmieszne i te bardziej poważne pytania, a całość będzie prowadził nasz konferansjer, który będzie miał asy w rękawie w postaci „ŻŻP” czyli żenującego żartu prowadzącego.  

newsletter

Zapisz się do newslettera:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij