21 wrz 2019
22 wrz 2019
 1. Jelenia Struga
 2. Uroczystości
 3. Przestrzeń dla nowożeńców

Przestrzeń dla nowożeńców

W naszej wyjątkowej ofercie organizacji wesel dajemy możliwość kompleksowej obsługi również w zakresie : sali weselnej , upominków dla gości i rodziców pary młodej, dekoracji samochodu , zaproszeń, tortu weselnego czy animacji dla dzieci . Nasz opiekun dekoracyjny doradzi Państwu w zakresie wszelkich rozwiązań dekoracyjnych i dopilnuje aby niczego nie zabrakło w tym wyjątkowym dniu.

Noclegi

Dla gości weselnych czeka 37 przestronnych  pokoi , z których każdy posiada swój unikalny charakter . Możliwość zakwaterowania 100 osób .Większość pokoi posiada widok na leśna polanę oraz staw. Do wykorzystania oddajemy dwupokojowe apartamenty oraz pokoje z aneksami kuchennymi mieszczące o 5 osób. W cenie noclegu wliczone jest  : śniadanie , poranne brodzenie w górskim strumieniu , inhalacje radonowe, korzystanie z basenu, saun, jacuzzi, parking oraz internet . Dla Pary Młodej gwarantujemy nieodpłatny nocleg .

 

*Ceny noclegów zależą od sezonowości, terminów a także ilości uczestników. Organizacja wesela w obiekcie tylko z noclegami od 60 osób .

Restauracja

Do dyspozycji oddajemy dużą restaurację bankietową dla około 70 osób, małą restaurację bankietową na 30 osób , połączenie obu daje możliwość organizacji kolacji dla 100 osób.

Dodatkowo proponujemy oprawę muzyczną w formie DJ , który profesjonalnie zachęci gości do zabawy. 

Kuchnia

Dla wesel oferujemy specjalnie przygotowane zestawy menu *

Jakość oraz świeżość produktów zapewnia gwarancję wyśmienitej konsumpcji. Jesteśmy otwarci i elastyczni do proponowanego menu.

*menu do wyboru w przesłanych załącznikach w mailu .

Ślub w plenerze

Istnieje możliwość zorganizowania zaślubin na terenie za hotelem, na świeżym powietrzu, w otoczeniu lasu i natury. Możliwość ta jest dla mniejszych uroczystości do 30 osób. Dysponujemy drewnianym tarasem za hotelem, który wzniesiony jest nad przepływającym strumieniem, gdzie można przeprowadzić uroczystość.

Atrakcje dodatkowe

Strefa Wellness - basen, sauny, jacuzzi - do dyspozycji gości i Pary Młodej podczas pobytu, strefa zapewni relaks i odprężenie podczas towarzyszącemu temu wydarzeniu stresu.

 

Pub & Bowling

Miejsce do organizacji wieczornych spotkań w luźnej formie, drink bar, kręgle, piłkarzyki, dart, bilard. Dostęp dodatkowo płatny.

 

Ognisko na leśnej polanie

Uatrakcyjnieniem wieczoru może być mniej formalny sposób na spędzenie czasu z najbliższymi, przy ognisku na leśnej polanie w otoczeniu świerków będzie można wznieść wspólnie toast za zdrowie Pary Młodej.

Bawialnia

Dla najmłodszych gości mamy bawialnię znajdującą się w bliskim sąsiedztwie sali restauracyjnej co daje możliwość bezpiecznego doglądania pociech podczas zabawy.

Plac zabaw 

Integracja w Podziemiach Sztolni dla gości weselnych

Poszukiwanie Skarbów Walońskich -Podczas zwiedzania Kopalni Liczyrzepa dajemy szansę fantastycznej zabawy integracyjnej. Przy wejściu do Sztolni przewodnik rozdaje mapy trasy z zaznaczonymi miejscami ukrycia Skarbów Walońskich. Zadaniem uczestników na podstawie intuicji , mapy oraz podpowiedzi przewodnika jest owe skarby odnaleźć.

W programie :

 • Przewodnik oraz jego barwna opowieść o wątkach górnictwa Kowar
 • Skarb Waloński dla każdego uczestnika
 • Poszukiwanie i degustacja Nalewki Walońskiej- dla dorosłych
 • Wystawa minerałów sudeckich z tajemniczym „Złotem Dolnego Śląska”      
 • Prawdziwy Skład Materiałów Wybuchowych
 • Odstrzał Przodka Górniczego (interaktywna platforma)
 • Żyła uranowa
 • Szkło Uranowe
 • Wystawa miniatur bomb „ Atomowy Wyścig Zbrojeń ”
 • Replika bomby uranowej Little Boy połączona z opowieścią lektora o Hiroszimie + pokaz laserowy

Koszt 40zł/os dorosłe, 35 zł/os dzieci 

newsletter

Zapisz się do newslettera:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij