06 Jun 2023
07 Jun 2023
  1. Details Neuigkeiten

Spektakl „Przez park na bosaka" („Barefoot in the Park”)

25.02.2023

Piątek 24.02, Sobota 25.02 – godz. 19:00 Niedziela 26.02 - godz. 18:00. Rewelacyjna komedia romantyczna, która dowodzi że śmiechem i humorem można w życiu łączyć to, co na pierwszy rzut oka wydaje się nie do scalenia.

Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze Al. Wojska Polskiego 38

Piatek 24.02, Sobota 25.02 – godz. 19:00 Niedziela 26.02 - godz. 18:00

Bilet normalny: 50 zł

Bilet ulgowy: 30 zł (uprawnionymi do nabycia biletu ulgowego są uczniowie, studenci, emeryci i renciści posiadający aktualne legitymacje)

>>> KUP BILET <<<

https://teatrnorwida.pl/spektakle/przez-park-na-bosaka/

Rewelacyjna komedia romantyczna, która dowodzi że śmiechem i humorem można w życiu łączyć to, co na pierwszy rzut oka wydaje się nie do scalenia. Oczywiście, w imię miłości. Młodzi małżonkowie z sześciodniowym stażem wprowadzają się do nowego mieszkania, które zgoła jest dalekie od ideału. Znajduje się na piątym piętrze i dotarcie tam jest równie wyczerpujące jak zdobycie K2 zimą. Sztuka” Przez park na bosaka” rozsławiła takie gwiazdy jak Robert Redford czy Jane Fonda. Pięcioosobowy zespół aktorski ma doskonały materiał do stworzenia naprawdę krwistych postaci scenicznych.

Autor: Neil Simon ; Tłumaczenie: Andrzej Nejman ; Reżyser: Andrzej Nejman ; Scenografia: Wojciech Stefaniak ; Kostiumy: Małgorzata Nejman ; Muzyka: Adam Sztaba ; Występują: Ewa Dobrucka, Iwona Lach, Jakub Głukowski, Jacek Grondowy, Piotr Konieczyński.

Newsletter
Anmeldung für den Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen.

OK, schließen