06 Jun 2023
07 Jun 2023
  1. Details Neuigkeiten

Spektakl „Mąż mojej żony – Scena Inicjatyw Aktorskich”

19.05.2023

Piatek 19.05,  – godz. 19:00 To dość nieoczekiwane wydarzenie, gdy mężczyzna spotyka… męża swojej żony. 

Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze Al. Wojska Polskiego 38

Piatek 19.05, – godz. 19:00

Bilet normalny: 60 zł

Bilet ulgowy: 35 zł (uprawnionymi do nabycia biletu ulgowego są uczniowie, studenci, emeryci i renciści posiadający aktualne legitymacje)

>>> KUP BILET <<<

https://teatrnorwida.pl/spektakle/maz-mojej-zony/

To dość nieoczekiwane wydarzenie, gdy mężczyzna spotyka… męża swojej żony. Bohaterowie po wybuchu pierwszych gwałtownych emocji powoli nawiązują nić porozumienia, by w końcu stać się powiernikami swoich rozterek. A dotyczą one nikogo innego, jak ich wspólnej żony. Miro Gavran, jeden z najwybitniejszych chorwackich dramatopisarzy, nie szczędzi dowcipu i błyskotliwego dialogu pełnego nagłych zwrotów akcji i zabawnych point. Dwóch mężczyzn na skraju żałości, gniewu i euforii. Mieszanka wybuchowa.

Spektakl powstał w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. To przedsięwzięcie zainicjowane przez grających w sztuce aktorów, którzy do współpracy zaprosili reżysera Henryka Adamka znanego już jeleniogórskiej publiczności z popularnego spektaklu „Scrooge. Opowieść Wigilijna”. Piotr Konieczyński w duecie z Jackiem Grondowym udowodnią nie tylko swoje umiejętności, ale przede wszystkim zagwarantują pełen wrażeń i śmiechu wieczór.

Czas trwania spektaklu: 1 godz. 40 min

 

Autor: Miro Gavran ; Tłumaczenie: Anna Tuszyńska ; Reżyser: Henryk Adamek ; Występują: Jacek Grondowy, Piotr Konieczyński.

Newsletter
Anmeldung für den Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen.

OK, schließen