28 Sep 2020
29 Sep 2020
  1. Jelenia Struga
  2. Hotel
  3. WYGODA I KOMFORT

WYGODA I KOMFORT

Do Państwa dyspozycji oddajemy 38 pokoi. Każdy z nich wyróżnia się komfortem, wyposażeniem oraz widokiem. Pokoje w Jelenie Strudze wyróżnia różnorodność , każdy pokój ma swój nie powtarzalny klimat.

 

Mając na względzie komfort naszych Gości wprowadziliśmy w naszym obiekcie od 01.06.2020 podziału obiektu i pokoi na strefy.

 

  • Dla Gości indywidualnych podróżujących jako osoby dorosłe wyodrębniliśmy pokoje w STREFIE DOROSŁEGO CZŁOWIEKA- pokoje typu Standard ,Superior i Apartament , duże , przestronne i wygodne . Dodatkowo pokoje typu Superior i Apartament posiadają balkony oraz piękny widok na las, leśną polanę i staw .

 

  • Dla Gości indywidualnych podróżujących z dziećmi powyżej 12 roku życia wyodrębniliśmy pokoje w STREFIE CISZY- pokoje typu Standard ,Superior i Studio Rodzinne DeLux  , duże , przestronne i wygodne. Dodatkowo pokoje typu Superior posiadają balkony oraz piękny widok na las, leśną polanę i staw .

 

  • Dla Gości indywidualnych podróżujących z dziećmi do 12 roku życia wyodrębniliśmy pokoje w STREFIE RODZIN- pokoje typu Studio Rodzinne i Studio Rodzinne DeLux, bardzo duże, przestronne dodatkowo wyposażone w aneks i lodówkę są idealne dla rodzin z dziećmi. Dodatkowo pokoje typu Studio Rodzinne posiadają balkony oraz piękny widok na las.

Newsletter
Anmeldung für den Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen.

OK, schließen