21 Sept. 2023
22 Sept. 2023
  1. Grandma's and Grandpa's Day

Kabaret Moralnego Niepokoju

20.06.2023

Wtorek 20.06 godz. 17:00 oraz 20:00 „Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze Al. Wojska Polskiego 38

Wtorek 20.06 godz. 17:00 oraz 20:00

 

Bilety od 80zł do 150zł

 

>>> KUP BILET <<<

 

„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że na zewnątrz pada, jest drogo i nie wszyscy ludzie są mili.

Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.

Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

 

Newsletter
Subscribe our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close