23 Oct. 2021
24 Oct. 2021
  1. Jelenia Struga
  2. Hotel
  3. WYGODA I KOMFORT

WYGODA I KOMFORT

Do Państwa dyspozycji oddajemy 38 pokoi. Każdy z nich wyróżnia się komfortem, wyposażeniem oraz widokiem. Pokoje w Jelenie Strudze wyróżnia różnorodność , każdy pokój ma swój nie powtarzalny klimat.

Idealnym atutem niezbędnym do właściwego wypoczynku jest brak zasięgu sieci komórkowych w obiekcie, jednakże dla Gości potrzebujących stałego dostępu do usług telefonicznych udostępniliśmy sieć wi-fi,  gdzie za pośrednictwem usługi wi-fi calling dostarczanej przez operatorów większości sieci komórkowych w Polsce, bądź też producentów telefonów komórkowych mogą Państwo nieprzerwanie korzystać z usług telefonicznych.

 

Mając na względzie komfort naszych Gości wprowadziliśmy w naszym obiekcie od 01.06.2020 podziału obiektu i pokoi na strefy.

 

  • Dla Gości indywidualnych podróżujących jako osoby dorosłe wyodrębniliśmy pokoje w STREFIE DOROSŁEGO CZŁOWIEKA- pokoje typu Standard ,Superior i Apartament , duże , przestronne i wygodne . Dodatkowo pokoje typu Superior i Apartament posiadają balkony oraz piękny widok na las, leśną polanę i staw .

 

  • Dla Gości indywidualnych podróżujących z dziećmi powyżej 12 roku życia wyodrębniliśmy pokoje w STREFIE CISZY- pokoje typu Standard ,Superior i Studio Rodzinne DeLux  , duże , przestronne i wygodne. Dodatkowo pokoje typu Superior posiadają balkony oraz piękny widok na las, leśną polanę i staw .

 

  • Dla Gości indywidualnych podróżujących z dziećmi do 12 roku życia wyodrębniliśmy pokoje w STREFIE RODZIN- pokoje typu Studio Rodzinne i Studio Rodzinne DeLux, bardzo duże, przestronne dodatkowo wyposażone w aneks i lodówkę są idealne dla rodzin z dziećmi. Dodatkowo pokoje typu Studio Rodzinne posiadają balkony oraz piękny widok na las.

 

Newsletter
Subscribe our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close