06 June 2023
07 June 2023
  1. News details

Spektakl "Zagraj to jeszcze raz, Sam" („Play It Again, Sam”)

23.04.2023

Piatek 21.04, Sobota 22.04 – godz. 19:00 Niedziela 23.04 - godz. 18:00 „Zagraj to jeszcze raz, Sam” sztuka słynnego, kochanego przez publiczność na całym świecie, filmowego reżysera, odwołująca się do historii kina; Marcin Sosnowski swymi dwiema jeleniogórskimi realizacjami („Szalone nożyczki) Pörtnego, „Najdroższy” Vebera) dowiódł, że z naszym zespołem porozumiewa się znakomicie, liczymy więc na kolejny sukces artystyczny i frekwencyjny.

Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze Al. Wojska Polskiego 38

Piatek 21.04, Sobota 22.04 – godz. 19:00 Niedziela 23.04 - godz. 18:00

>>> KUP BILET <<<

https://teatrnorwida.pl/spektakle/zagraj-to-jeszcze-raz-sam/

„Zagraj to jeszcze raz, Sam” sztuka słynnego, kochanego przez publiczność na całym świecie, filmowego reżysera, odwołująca się do historii kina; Marcin Sosnowski swymi dwiema jeleniogórskimi realizacjami („Szalone nożyczki) Pörtnego, „Najdroższy” Vebera) dowiódł, że z naszym zespołem porozumiewa się znakomicie, liczymy więc na kolejny sukces artystyczny i frekwencyjny.

To historia poszukiwania miłości życia przez krytyka filmowego Allana Felixa, który nie może dojść do siebie po rozstaniu z żoną. Para przyjaciół oraz duch Humphreya Bogarta starają się mu pomóc stanąć na nogi. Legendarny amant kina radzi Allanowi jak traktować i zdobywać kobiety.

Dystrybutor filmu GALAPAGOS Sp. z o.o.

 

Autor: Woody Allen ; Tłumaczenie: Grażyna Dyksińska, Jerzy Siemasz ; Tłumaczenie: Grażyna Dyksińska, Jerzy Siemasz ; Reżyser: Marcin Sosnowski ; Scenografia: Marek Chowaniec ; Choreografia: Konsultacje ruchowe: Marcelina Leśniak ; Występują: Agata Darnowska, Marta, Kędziora-Nowaczek, Anna Ludwicka - Mania, Jacek Grondowy, Robert Mania, Tadeusz Wnuk.

Newsletter
Subscribe our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close