26 mar 2023
27 mar 2023
  1. Jelenia Struga
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Spektakl „Mąż mojej żony – Scena Inicjatyw Aktorskich”

18.02.2023

Piatek 17.02, Sobota 18.02 – godz. 19:00 Niedziela 19.02 - godz. 18:00 To dość nieoczekiwane wydarzenie, gdy mężczyzna spotyka… męża swojej żony. 

Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze Al. Wojska Polskiego 38

Piatek 17.02, Sobota 18.02 – godz. 19:00 Niedziela 19.02 - godz. 18:00

Bilet normalny: 50 zł

Bilet ulgowy: 30 zł (uprawnionymi do nabycia biletu ulgowego są uczniowie, studenci, emeryci i renciści posiadający aktualne legitymacje)

>>> KUP BILET <<<

https://teatrnorwida.pl/spektakle/maz-mojej-zony/

To dość nieoczekiwane wydarzenie, gdy mężczyzna spotyka… męża swojej żony. Bohaterowie po wybuchu pierwszych gwałtownych emocji powoli nawiązują nić porozumienia, by w końcu stać się powiernikami swoich rozterek. A dotyczą one nikogo innego, jak ich wspólnej żony. Miro Gavran, jeden z najwybitniejszych chorwackich dramatopisarzy, nie szczędzi dowcipu i błyskotliwego dialogu pełnego nagłych zwrotów akcji i zabawnych point. Dwóch mężczyzn na skraju żałości, gniewu i euforii. Mieszanka wybuchowa.

Spektakl powstał w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. To przedsięwzięcie zainicjowane przez grających w sztuce aktorów, którzy do współpracy zaprosili reżysera Henryka Adamka znanego już jeleniogórskiej publiczności z popularnego spektaklu „Scrooge. Opowieść Wigilijna”. Piotr Konieczyński w duecie z Jackiem Grondowym udowodnią nie tylko swoje umiejętności, ale przede wszystkim zagwarantują pełen wrażeń i śmiechu wieczór.

Czas trwania spektaklu: 1 godz. 40 min

 

Autor: Miro Gavran ; Tłumaczenie: Anna Tuszyńska ; Reżyser: Henryk Adamek ; Występują: Jacek Grondowy, Piotr Konieczyński.

newsletter

Zapisz się do newslettera:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij