21 lut 2020
22 lut 2020
  1. Jelenia Struga
  2. Twoja przestrzeń

Obszary naszej przestrzeni

Holistyka - jedność w naturze

W górze Sulica, z której wyrasta Jelenia Struga, zachowały się zabytkowe Sztolnie. W jednej z nich natura pozwoliła nam stworzyć jedyne w Polsce i jedno z pięciu na świecie - Naturalne Podziemne Inhalatorium Radonowe. Leczenie naturalnym radonem prowadzone jest w bezpiecznych warunkach pod stałą kontrolą Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi.

Czytaj więcej

KĄPIEL W NATURZE

Jelenia Struga to niezwykłe miejsce w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego w strefie NATURA 2000. Położona na przepięknej śródleśnej polanie nad strumieniem Jelenia Struga, pomiędzy górą Sulica a Grabina. Otaczające ją przepiękne świerki przez cały rok cieszą nasze oczy kojącą zielenią. Jeżeli to czytasz nie szukaj nic więcej....już znalazłeś.

MUZYKA

Dziedzina Sztuk Pięknych, która wpływa na psychikę człowieka poprzez dźwięki. Od zawsze towaszyszyła nam w pracy, zabawie, odpoczynku. Pozwól, aby dźwięki żywej muzyki w Jeleniej Strudze przeniosły Cię do świata Rytmu....    Melodii.....   Harmonii

Kalendarz koncertów. W trakcie przygotowania.

TWOJE ŹRÓDŁO

W Jeleniej Strudze ze skał liczących dwa miliardy lat wydobywana jest jedyna karkonoska woda źródlana POTENCJAŁKA AOx. Butelkowana u źródła, zachowuje swoje unikalne antyoxydacyjne właściwości, dzięki posiadaniu dodatkowych wolnych atomów wodoru. W roku 2015 unikalna woda źródlana uzyskała certfikat produktu lokalnego z Karkonoszy.

RELAKS

Przestrzeń wellness czeka na Ciebie. Basen ze źródlaną wodą, łaźnia parowa, sauna fińska i sanarium to miejsca w których po wyczerpujących górskich wędrówkach rozluźnisz mięśnie i nabierzesz sił przed kolejnym dniem... Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najciekawsze szlaki Karkonoszy.

newsletter

Zapisz się do newslettera:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij