21 wrz 2023
22 wrz 2023
  1. Jelenia Struga
  2. Hotel
  3. Hotel dla Dorosłych 12+

Nowa Jakość Wypoczynku

Rozmawiając i słuchając naszych Gości postanowilismy od 01.01.2022 stać się miejscem bez maluchów. Osoby dorosłe i natolatkowie mogą liczyć na spokój i wypoczynek w ciszy. Gwarantujemy Gościom spokojną przestrzeń i Nową Jakość Wypoczynku

 

W Karkonoszach jest bardzo dużo hoteli, które z otwartymi ramionami czekają na rodziny z dziećmi. Takie miejsca zapewniają im wszelkie atrakcje i rozrywkę.

 

 Hotel dla dorosłych sprawdza się również na wypad z przyjaciółmi, pobyt przyjaciółek w SPA, wspólny czas mamy z nastoletnią córką oraz różne jubileusze i wydarzenia okolicznościowe, w tym święta rodzin ze starszymi dziećmi.

 

Jesteśmy jedynym takim obiektem w Karkonoszach.

Jednym z największych atutów naszego obiektu jest to, że jest on bezpiecznym, cichym, spokojnym, ustronnym hotelem, którego uwarunkowanie w środku lasu sprawi, że stanie się on idealnym miejscem na wypoczynek dla osób dorosłych szukających kameralnych miejsc.  Atmosfera ciszy i spokoju sprzyja błogiemu relaksowi i głębokiemu odprężeniu. Również rodzice od czasu do czasu zasługują na wypoczynek bez swoich pociech, dlatego począwszy od 1 stycznia 2022 roku Jelenia Struga MEDICAL SPA staje się jedynym w Karkonoszach Hotelem bez małych dzieci.

 

newsletter

Zapisz się do newslettera:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij