26 mar 2023
27 mar 2023
  1. Jelenia Struga
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności

Spektakl „Przez park na bosaka" („Barefoot in the Park”)

25.02.2023

Piątek 24.02, Sobota 25.02 – godz. 19:00 Niedziela 26.02 - godz. 18:00. Rewelacyjna komedia romantyczna, która dowodzi że śmiechem i humorem można w życiu łączyć to, co na pierwszy rzut oka wydaje się nie do scalenia.

Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze Al. Wojska Polskiego 38

Piatek 24.02, Sobota 25.02 – godz. 19:00 Niedziela 26.02 - godz. 18:00

Bilet normalny: 50 zł

Bilet ulgowy: 30 zł (uprawnionymi do nabycia biletu ulgowego są uczniowie, studenci, emeryci i renciści posiadający aktualne legitymacje)

>>> KUP BILET <<<

https://teatrnorwida.pl/spektakle/przez-park-na-bosaka/

Rewelacyjna komedia romantyczna, która dowodzi że śmiechem i humorem można w życiu łączyć to, co na pierwszy rzut oka wydaje się nie do scalenia. Oczywiście, w imię miłości. Młodzi małżonkowie z sześciodniowym stażem wprowadzają się do nowego mieszkania, które zgoła jest dalekie od ideału. Znajduje się na piątym piętrze i dotarcie tam jest równie wyczerpujące jak zdobycie K2 zimą. Sztuka” Przez park na bosaka” rozsławiła takie gwiazdy jak Robert Redford czy Jane Fonda. Pięcioosobowy zespół aktorski ma doskonały materiał do stworzenia naprawdę krwistych postaci scenicznych.

Autor: Neil Simon ; Tłumaczenie: Andrzej Nejman ; Reżyser: Andrzej Nejman ; Scenografia: Wojciech Stefaniak ; Kostiumy: Małgorzata Nejman ; Muzyka: Adam Sztaba ; Występują: Ewa Dobrucka, Iwona Lach, Jakub Głukowski, Jacek Grondowy, Piotr Konieczyński.

newsletter

Zapisz się do newslettera:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij