25 lut 2021
26 lut 2021
  1. Jelenia Struga
  2. Biznes
  3. Opinie naszych klientów

Grupa 

„W imieniu grupy składamy serdeczne podziękowania dla Państwa za mile spędzony czas i znakomitą organizację naszego spotkania. Piękna i malownicza lokalizacja, wyśmienite potrawy oraz niezwykle profesjonalna obsługa sprawiły, że każdy wrócił do domu w pełni wypoczęty i zrelaksowany. Ponadto przygotowane przez Państwa atrakcje integracyjne doskonale zaktywizowały wszystkich uczestników oraz zapewniły dobrą zabawę."

"Szczególne podziękowania kieruję dla Pani Weroniki za profesjonalizm i życzliwość na każdym etapie naszej współpracy.”

 


 

Grupa 

„Serdecznie dziękujemy za gościnę, miłą i sprawną obsługę. Szczególne podziękowania dla Pani Weroniki z marketingu za profesjonalne i przyjazne podejście do naszych życzeń. Będziemy rekomendować Państwa jako miejsce do konferencji i seminarium a także odpoczynku.”

 


 

Grupa 

„Pani Weroniko ! Bardzo dziękujemy za wszystko. Bardzo nam się podobał hotel, otoczenie, obsługa super. Myślę,  że wiele osób wróci Do Państwa jeszcze prywatnie.”

 


 

Grupa 

„Nasza grupa wróciła bardzo zadowolona z pobytu w obiekcie.
Klienci bardzo chwalili standard obiektu, poziom obsługi, wyżywienie oraz przewodnika Sztolni Pana Andrzeja.

Szczególne podziękowania dla Pani Weroniki Bogdzio za cierpliwość do naszych maili i zmian:) oraz  profesjonalne podejście do tematu.
Bardzo miło nam współpracować z Państwem.

 


 

Grupa 

„To był wspaniały weekend ! Bardzo dziękujemy

 


 

Grupa

„Wszystkie dziewczyny są bardzo zadowolone z pobytu w Jeleniej Strudze - pełny relaks i profesjonalizm z waszej strony. Jeszcze raz dziękujemy.”

 


 

Grupa

„Chciałam ogromnie podziękować za świetny pobyt w Państwa ośrodku- było przecudownie. Wszystko na najwyższym poziomie- począwszy od pokojów, po przepyszną kuchnię i oszałamiające widoki. I nawet do braku zasięgu po chwili można się przyzwyczaić. Raz jeszcze dziękujemy!

 


 

Grupa

„Super impreza! jeśli tylko będziecie chcieli nas jeszcze gościć to chętnie będziemy do Was wracać!

 


 

Grupa

„Bardzo dziękujemy. Było bardzo przyjemnie, odpoczęłyśmy i miło spędziłyśmy czas, na pewno do zobaczenia”

 


 

Grupa

„Chciałabym bardzo podziękować za naszą współpracę. Dziękuję również za wyrozumiałość dla naszej grupy i niesamowicie ciepłe przyjęcie, nasi pracownicy są bardzo zadowoleni z weekendu spędzonego u Państwa. Byłabym niezmiernie wdzięczna gdyby przekazała Pani swoim współpracownikom z recepcji i restauracji moje podziękowania.”

 


 

Grupa

„ W grudniu mija rok naszej współpracy z Państwem, chciałam serdecznie podziękować za bardzo dobrze przygotowane szkolenia, fantastyczną obsługę oraz cudowną kuchnię. Miejsce jest magiczne i pomimo iż przyjeżdżam do Was do pracy to odpoczywam i czuję się jak w domu :) „

newsletter

Zapisz się do newslettera:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij